Rozpędzony Mikołaj :)
search
  • Rozpędzony Mikołaj :)

Rozpędzony Mikołaj :)

99,00 zł

Dekoracja świąteczna z dedykacją wykonana ręcznie

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Rozpędzony Mikołaj” to oryginalna i niebanalna dekoracja świąteczna dedykowana Twojemu dziecku!

Mikołaj z workiem prezentów, który tak pędził, że zderzył się z drzwiami  - z pewnością rozbawi dzieci, jak i dorosłych!

Dekoracja adresowana jest do osób ceniących sobie oryginalność i nieszablonowość, dla których ważniejszy jest pomysł, niepowtarzalność i jakość wykonania niż taśmowo produkowane, tanie masowe dekoracje z sieciówek

Mikołaj wykonany jest ze 100% bawełny oraz polaru i sztucznego futerka, natomiast worek na prezenty z juty, aby mimo zabawnego charakteru, jak najbardziej oddać klasyczny wizerunek Świętego z prezentami!

Dekoracja wypełniona jest antyalergicznym wkładem silikonowym (lekki, sprężysty i nie „zbija się), w 100% bezpiecznym dla dzieci!

Worek na prezenty Mikołaja zawiera wybrane przez Państwa imię dziecka, dla którego dedykowana jest ozdoba (proszę po zakupie o zaznaczenie informacji z imieniem)

Jeśli szukasz niebanalnej i niepowtarzalnej dekoracji, stworzonej właśnie dla Twojego dziecka, to strzał w dziesiątkę!

Dekoracja będzie również doskonałym prezentem dla kogoś bliskiego, któremu jego imię widniejące na ozdobie da poczucie wyróżnienia i wyjątkowości!

Zawieszka jest mojego pomysłu i autorstwa, więc masz gwarancję oryginalności

„Rozpędzony Mikołaj” świetnie prezentuje się na drzwiach (zewnętrznych lub pokoju dziecka), ale można go zawiesić na każdej płaskiej powierzchni, jako dekorację okna, ściany, itp.

Dekoracja wyposażona jest w troczek ze wstążki atłasowej, a mocowanie na płaskiej powierzchni umożliwia dołączany przeze mnie do zestawu haczyk transparentny z taśmą mocującą, dzięki czemu ozdoba nie wymaga niszczenia gwoździem powierzchni do zawieszenia

Wymiary dekoracji to ok.:

50cm x 58 cm (Mikołaj + worek prezentowy)

Kupując dekorację, w cenie otrzymujesz zestaw zawierający:

Mikołaja z dedykowanym workiem prezentowym (wybrane przez Państwa imię), wyposażonego w troczek + haczyk z taśmą mocującą umożliwiający zawieszenie ozdoby na płaskiej powierzchni

Dekoracja wykonana ręcznie z wielką dbałością o szczegóły!

Wprowadź radość Świąt do swojego domu już od drzwi!

Rozwesel bliskich oryginalną i niesztampową dekoracją z pomysłem J
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.