Nasznureczku.pl - Manufaktura dekoracji do pokoju dziecięcego
Zapraszam do małej manufaktury, w której najwyższa jakość i oryginalne wzornictwo łączą się dla powstania wyjątkowych projektów :)
Jako mama dwójki Małych Urwisów wiem, że przyjazne i bezpieczne otoczenie jest dla Maluchów bezcenne, a dobrze zorganizowana przestrzeń dostosowana do Ich potrzeb 
naturalnie wspiera harmonijny rozwój, wspiera poczucie bezpieczeństwa i pozytywnie wpływa na nastrój. SzycieDlatego akcesoria i dekoracje do pokoju dziecięcego powstałe w mojej pracowni zawsze uszyte są z pasją, czułości i z najlepszych surowców. 
Proponuję wyjątkowe dekoracje i wyposażenie pokoju dziecięcego, sprawdzone i docenione przez najsurowszych krytyków - moje Maluchy ;)
    
Stworzone z myślą o najmłodszych: girlandy, podusie, zawieszkizabawki sensoryczne oraz inne akcesoria i dekoracje do pokoju dziecięcego, pomagają tworzyć przemyślaną i harmonijną przestrzeń dla dziecięcego rozwoju, bo pokój Twojego dziecka to wyjątkowe miejsce. 
To tutaj, dzięki odpowiedniej stymulacji Twój Mały Odkrywca rozwija się, buduje poczucie bezpieczeństwa, uczy się i bawi.
Szycie z dzieckiem
Dlatego tak ważna jest organizacja przyjaznej, wartościowej, atrakcyjnej i bezpiecznej przestrzeni, w której Twój Maluszek chętnie spędza czas, a Ty z pełną świadomością możesz mu w tym towarzyszyć.
   
Pokaż swojemu dziecku kolorowy świat, pobudź Jego wyobraźnię unikatowymi, ciekawymi i uszytymi z największą troską i dbałością produktami. Zaczaruj mały świat swojej Pociechy bajecznymi wzorami, kolorami, kształtami - sprawdzonymi i lubianymi przez dzieci i mamy :)
 
 
 
Z całego serca zapraszam:
Mama dwóch ciekawych świata Urwisów :)
Agnieszka