Witam serdecznie! Miło Cię gościć w moim małym świecie :)

Trafiłeś do domowej manufaktury, w której najważniejsza jest oryginalność i nieszablonowość, bo nie ma tu miejsca na rutynę!

Oto mój azyl – oaza spokoju, w której oddaję się mojej pasji, którą najprościej ujmując jest rękodzieło. W głębi duszy zawsze wciągały mnie bez reszty zajęcia wymagające precyzji i pomysłowości, jednak dopiero teraz, kiedy na świecie ma pojawić się mój wymarzony synek, manufaktura i chęć tworzenia pochłonęły mnie w pełni :)
szycie w toku
Znudzona nijakimi, wciąż powielanymi, marnej jakości produktami kłującymi w oczy w każdym sklepie, postanowiłam wykorzystać moją pasję, dla stworzenia czegoś świeżego, oryginalnego
i unikalnego, co nada smaku i niepowtarzalności domowi, nadając mu charakter i ocieplając jego wnętrze.

Tak zrodził się pomysł na własnoręcznie i skrupulatnie tworzone gadżety i dekoracje do domu, którymi sama chciałabym się otaczać – bez skazywania się na wyroby produkowane masowo.
A wytworami mojej wyobraźni, pasji i oddania, teraz chciałabym podzielić się z kimś, komu również zależy na oryginalności i niepowtarzalności w ciepłym, domowym wnętrzu.
szycie na maszynie
Choć dla utrwalenia efektów moich starań podczas łączenia elementów wyrobów, czasem posiłkuję się maszyną, zaręczam, że są one dalekie, od tych fabrycznych, produkowanych taśmowo.

Dlatego odcinając się od tego, co monotonne i pospolite, dokładam wszelkich starań, aby oferowane przeze mnie produkty spełniały oczekiwania osób, które podobnie jak ja nie ulegają chwilowej modzie, bo różnorodność i wybieganie poza schemat pozwalają poczuć się wyjątkowo, nawet jeśli będzie to tylko wyjątkowość zacisza naszego domu :)
Zapraszam wszystkie pokrewne dusze do oglądania i wyrażania opinii na temat moich prac :)

W razie jakichkolwiek pytań pisz na adres: [email protected]
Pozdrawiam serdecznie
 
Świeżo upieczona mama:
Agnieszka Iwaszczenko :)
 
Jeśli jesteś zainteresowany moją twórczością, ale oferowane przeze mnie produkty nie do końca spełniają Twoje oczekiwania – jestem otwarta na Twoje sugestie i po uzgodnieniu zmian w projekcie, chętnie stworzę coś specjalnie dla Ciebie :)