Sposoby wysyłki

Kurier

Najszybsza i najbezpieczniejsza forma dostawy przedmiotów. Zaraz po wysłaniu paczki dostajesz mail/sms z informacją o nr przesyłki, którą można śledzić przez stronę internetową kuriera.

Koszty wysyłki

Koszty wysyłki ustalane są indywidualnie w zależności od ilości zakupionych przedmiotów oraz rodzaju wysyłki. Jeżeli kupujesz przez koszyk, koszty wysyłki naliczane są automatycznie. Jeżeli masz wątpliwości lub pytania odnośnie kosztów transportu skontaktuj się z nami za pomocą formularza na stronie lub napisz maila na adres kontakt@NaSznureczku.pl

Odbiór osobisty

Jeżeli preferujesz odbiór osobisty to przy zakupie zaznacz tą opcję a następnie skontaktuj się z nami w celu ustalenia terminu i godziny odbioru produktów. Odbiór osobisty realizowany jest w centrum Wrocławia albo w dzielnicy Psie Pole.

Płatność

Zalecamy z korzystania płatności przez PayPal lub szybkie przelewy. Jeżeli chcesz dokonać tradycyjnego przelewu poniżej znajdziesz nr konta, na który należy dokonywać płatności. W tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko oraz nr telefonu.

Raiffeisen Polbank Polska SA
62 1750 0012 0000 0000 3134 2015
Agnieszka Iwaszczenko

Kod BIC/SWIFT: RCBWPLPW